You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Maksymalna powierzchnia robocza 1500 x 1100 mm
Dokładność 0,5 mm
Typ powierzchni kontrastowa w stosunku do szablonów
Format zapisu danych DXF, Gemini, Investronica, Gerber, Assyst, Lectra
Porty komunikacyjne USB
Napięcie zasilania 100 - 240 V/50 Hz

Foto Digitizer


Nie trać czasu na umieszczanie szablonów na specjalnej powierzchni do digitalizacji, mocowanie ich za pomocą taśmy samoprzylepnej lub innych metod zużywających czas.

POBRANIE OBRAZ
Po prostu posprzątaj trochę swój normalny stół roboczy, poukładaj na nim szablony i przejdź do komputera. JEDEN prosty klik, a kamera automatycznie przechwytuje obraz i przesyła go do komputera. Obraz jest automatycznie przetwarzany, a szablony są pozyskiwane w ciągu zaledwie kilku sekund. Inteligentna i prosta procedura kalibracji jest konieczna tylko jeden raz podczas pierwszej instalacji systemu, oferując wygodną precyzję poniżej 0,5 mm.

KONTROLA I EDYCJA
Szybka i łatwa kontrola wyników automatycznej digitalizacji za pomocą funkcji Podglądu Konturu. Zmierz odległości i kontur po obwodzie, w razie potrzeby sprawdź i dopasuj elementy wewnętrzne lub kształt krzywych, dodaj lub usuń dowolny element, wprowadź nazwę elementu, a wszystkiego tego dokonasz w jednym oknie. Zakończone! Łatwe w użyciu funkcje powiększania i nawigacji, a także specjalny podgląd powiększający sprawia, że twoje zadanie jest łatwe i wydajne.
Fotodigitizer w wersji z aparatem kompaktowym

ZAPISANIE SZABLONÓW
Szablony można zapisywać bezpośrednio w formacie macierzystym systemu CAD. Nie ma znaczenia, z jakiego systemu CAD korzystasz, photo digitizer jest z nim kompatybilny (z tymi najczęściej używanymi). System ponownie wprowadzi ustawienia zapisu (lokalizacja, format itp.), tak aby za pomocą jednego kliknięcia można było uzyskać dostęp do szablonów bezpośrednio w systemie CAD.
Photo Dogitizer PRO w wersji z lustrzanką

JAKIE ELEMENTY SZABLONÓW ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE WYODRĘBNIONE?
Fotografujący może automatycznie wyodrębnić kontur szablonu, używając precyzyjnych krzywych Beziera, może zidentyfikować narożniki i oznaczyć je jako punkty odniesienia, może zidentyfikować różnego rodzaju nacinki (zaznaczone lub wycięte), punkty wewnętrzne i linie wewnętrzne. Zgodnie z konwencją, najdłuższa znaleziona linia wewnętrzna zostanie zadeklarowana jako linia włosa. Kiedy szablony są tworzone na miejscu, przydatne jest przestrzeganie pewnych standardowych procedur znakowania, unikając ręcznego dostosowywania wyników digitalizacji.
Gemini Cad - system do digitalizacji aparatem cyfrowym

Zapytaj o szczegóły

Skonfiguruj zestaw i
prześlij zapytanie

Newsletter
Gemini Cad

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych produktów i usług