You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Gemini Cad - Szkolenia, wdrożenia i prezentacjeSystem Gemini Cad jest rozbudowanym oprogramowaniem, które w 100% można wykorzystać dopiero po odbyciu indywidualnego szkolenia.

Szkolenia i wdrożenia z obsługi oprogramowania prowadzone są przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w branży odzieżowej czy też meblarskiej. Instruktorzy posiadają zarówno wiedzę związaną z oprogramowaniem Gemini Cad jak i wiedzę praktyczną zdobytą w firmach produkcyjnych.

Czas trwania szkolenia dla osób nie posiadających doświadczenia z systemem Gemini trwa od 2 do 4 dni w zależności od ilości modułów, których szkolenie ma dotyczyć.
Każdy dzień szkolenia składa się z 8 godzin szkoleniowych po 45 minut każda lub 6 godzin zegarowych jeśli tak jest wygodniej osobom szkolonym.
Szkolenie prowadzone jest indywidualnie w naszym Centrum Szkoleniowym Gemini Cad znajdującym się w Łodzi lub na życzenie klienta w siedzibie jego firmy.

Nasze Centrum Szkoleniowe Gemini Cad jest kameralnym miejscem, gdzie w miłej i spokojne atmosferze prowadzone są zajęcia, które dzięki temu są znacznie bardziej wydajne.

Do każdego zakupionego systemu Gemini Cad użytkownik otrzymuje obszerną instrukcje w języku polskim. Dodatkowo każda osoba, która ukończyła kurs otrzymuje oficjalny certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

W naszym Centrum Szkoleniowym Gemini Cad prowadzone są również prezentacje systemu, kursy doszkalające oraz szkolenia z nowych funkcji pojawiających się w nowych wersjach oprogramowania.

Centrum Szkoleniowe Gemini Cad jest w pełni multimedialnym studiem umożliwiającym prowadzenie szkoleń i prezentacji zdalnych. Dzięki temu w tak niebezpiecznych czasach jak obecnie możemy w sposób bezpieczny i wygodny przeprowadzić szkolenia, wdrożenia i prezentacje. Wystarczy zaplanować dogodny dla Państwa dzień i godzinę.

Jeśli są Państwo zainteresowani cyklicznymi szkoleniami lub prezentacjami pokazującymi nowości w systemie Gemini Cad to prosimy o przesłanie do nas takiej informacji. Dzięki temu będziemy mogli poinformować Państwa o nadchodzącym cyklu szkoleń.

Zapytaj o szkolenie

Telefon

Telefon komórkowy

Zapytaj o szkolenie

Newsletter
Gemini Cad

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych produktów i usług