You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Dla kogo: Średnie i duże firmy produkujące odzież lub meble
Rok wydania: 2021
Miejsce szkolenia: Centrum Szkoleniowe Gemini Cad w Łodzi lub w siedzibie klienta

Gemini Planner Expert - planowanie pracy na krojowni

Gemini Planner Expert jest ogniwem łączącym dział projektowania z krojownią. Zapewnia szybką i wysokiej jakości automatyczną lub interaktywną optymalizację operacji warstwowania i cięcia.

Operator podaje ilość zamówionych przez klienta produktów dla każdego modelu, rozmiaru i tkaniny oraz pewne ogólne ustawienia dotyczące warunków cięcia, takie jak preferowana długość warstwowania, maksymalna liczba sztuk w ladze czy szerokość tkaniny. Informacje te mogą być również pobierane automatycznie z firmowego systemu ERP. Aplikacja Gemini Planner Expert może automatycznie generować najbardziej efektywny plan grupowania i rozdzielania produktów, a więc minimalną liczbę układów i lag które są niezbędne do uzyskania zamówionych ilości.

Ta automatyczna czynność nie trwa dłużej niż 1-2 minuty. Użytkownik może wybierać spośród kilku strategii automatycznego i ręcznego lub półautomatycznego planowania układania, dzięki czemu za każdym razem uzyskuje się najlepsze rezultaty.

Całe zamówienie, zawierające plan cięcia oraz ilość lag i zoptymalizowane układy, przechowywany jest w jednym, scentralizowanym pliku, łatwym do przechowywania i udostępniania. Planner Expert oferuje raport zawierający kompleksowy przegląd pracy, czasu, zużycia i wydajności każdego zamówienia przechodzącego przez krojownię i dostarcza operatorom jasnych informacji na temat lagowarek i katerów.

Gemini Planner Expert - cechy ogólne:
• Automatyczne i ręczne określanie lagi.
• Automatyczna optymalizacja zlecenia.
• Krojownia - raport zamówienia.
• Eksport na plotery, katery.
• Eksport do innych systemów CAD.
• Systemy integracyjne ERP wykorzystujące otwarty format OTX.


Zapytaj o szczegóły

Skonfiguruj zestaw i
prześlij zapytanie
Newsletter
Gemini Cad

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych produktów i usług