You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Skanowanie raportu i grafiki na materiale - Vision Cut


VisionCUT® zastępuje użycie starej generacji optycznego systemu rozpoznawania (kamera na głowicy) w aplikacjach rozkroju CNC takiego jak wykrywanie znaków lub powtarzających się motywów i jest także rozszerzony o nowe możliwości takie jak rozpoznawanie konturów na bieżąco „w locie” czy kompensacja zniekształceń jak przechylenia i wygięcia, które wcześniej nie były objęte starą technologią.
Podstawową różnicą jest, że VisionCUT® skanuje całą powierzchnię materiału, dzięki temu możliwe jest zidentyfikowanie całej geometrii i odkształceń nadrukowanych elementów.

KOMPTAYBILNOŚĆ VisionCUT® . VisionCUT® został zaprojektowany z myślą o kompatybilności. System zawiera oba komponenty sprzęt i oprogramowanie, które zostały stworzone całkowicie niezależne od maszyny, gotowe do zainstalowania na każdym przesuwnym katerze jednowarstwowym przy minimalnych wymaganiach i wysiłku. Nasz zespół będzie świadczył wszystkie usługi od konsultacji po projektowanie i wdrożenie, na życzenie klienta. Ingerencja w kater jest minimalna, zatem instalacja VisionCUT® jest w pełni odwracalna i nie ma wpływu na standardową pracę katera.

VisionCUT® Algorytmy Rozpoznawania i Przetwarzania. Nasz programowy pakiet oprogramowania pozwala na konfigurację systemu pod kątem różnych produktów i warunków pracy. Wszystkie kluczowe komponenty systemu, jak skanowanie, identyfikacja elementów, zasady i ograniczenia dotyczące przemieszczania i deformacji, wyciąganie i interpolacja konturów, algorytmy układania, optymalizacja rozkroju, są wewnętrznie opracowywane przez Gemini CAD i definiują obecnie nowe wzorce wydajności w przemyśle.

Zapytaj o szczegóły
Newsletter
Gemini Cad

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych produktów i usług